AutoSpa Brzozowa Detailing & Myjnia

O NAS

Zajmujemy się kompleksowym SPA samochodowym

Innymi słowy, tym czego potrzebuje najbardziej by wydłużyć jego żywotność, walory estetyczne oraz użytkowe. Auto Detailing to proces, który składa się z czyszczenia, renowacji oraz konserwacji pojazdów oraz ich elementów zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dopasowujemy usługę do Państwa oczekiwań. Przy ocenie stanu samochodu przedstawimy Państwu zakres działań, które są niezbędne do przywrócenia salonowego wyglądu samochodu.

Nasza oferta składa się z auto detalingu zewnętrznego oraz wewnętrznego, który ma na celu przywrócenie fabrycznego stanu samochodu. Aby efekt utrzymał się przez długi czas oferujemy zabezpieczenie zewnętrzne lakieru oraz pozostałych elementów powłokami ochronnymi renomowanej firmy 4NANO. Dodatkowo zabezpieczamy również wnętrze samochodu.

Jesteśmy jedynym akredytowanym studiem detailingu firmy 4NANO w Bydgoszczy.

Wszystkie usługi wykonujemy przy pomocy wysokiej jakości środków oraz sprzętu. Nasza kadra uczestniczy również w cyklicznych szkoleniach, aby sprostać najnowszym trendom dotyczącym auto detailingu. Dysponujemy  dwustanowiskowym studio przy ul. Brzozowej w Bydgoszczy. W oparciu o nasze doświadczenia jakość usług jakie proponujemy jest na najwyższym poziomie.

Sprawdźcie nas!

„ Chcemy zadbać o to, co cenisz….
Z największą starannością, bo to nasze hobby,
… o SAMOCHÓD, niezbędnik każdego! „