AutoSpa Brzozowa Detailing & Myjnia

Korekta lakieru

Polerowanie mechaniczne to skomplikowany i wieloetapowy proces oraz jedyny sposób na wygładzenie lakieru i przywrócenie mu fabrycznego połysku.

 

Stosuje się je gdy powierzchnię pokrywają:

Właściwie wykonana renowacja wymaga odpowiedniego doboru materiałów oraz niezbędnej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy w stanie skorygować nawet najbardziej zniszczony lakier. Pracujemy na pastach polerskich firmy Menzerna oraz KochChemie.

Przed wykonaniem korekty lakieru niezbędne jest mycie detalingowe samochodu.

Jednoetapowa korekta lakieru ONEstep

Korekta lakieru, która sprawdzi się w przypadku niezbyt zniszczonych lakierów lub jeżeli chcemy jedynie go odświeżyć . Jednoetapowy proces prowadzi do usunięcia ok. 40-50% rys i zmatowień oraz pozwala odzyskać świeżość i połysk.

Dwuetapowa korakta lakieru TWOsteps

Korekta lakieru o złożonym procesie, która prowadzi do usunięcia ok. 70-80% rys i zmatowień lakieru. Sprawdza się w przypadku lekko lub średnio zniszczonych lakierów. W pierwszym kroku usuwamy jak największą liczbę defektów a w kolejnym wypracowujemy gładką powierzchnię.

Trzyetapowa korekta lakieru THREEsteps

Korekta lakieru, która składa się z trzech etapów i ma za zadanie usunięcie nawet do 95 % rys i zmatowień lakieru. Skierowana jest do bardzo zniszczonych lakierów.